top of page
Aura a energetické obrázky

Aura je energie, kterou naše tělo vyzařuje. Každá z jejích barev má svůj specifický význam a vypovídá o našem vyladění, duchovní vyspělosti, povahových rysech, psychickém rozpoložení, či zdravotním stavu.
Barevné zachycení vaší aury, v tomto případě automatickou kresbou, je více než vyjádřením okamžitého stavu vašeho elektromagnetického pole. Jde spíše o znázornění témat, která v daném období ve vašem životě existují a jde o zaznamenání energií, které ve vaší auře převládají.
Obrázek je doplněný vysvětlením tématu každé barvy a krátkým vzkazem napsaným automatickým písmem a je přímo pro vás.

Kresba zároveň působí jako energetický léčivý obrázek.

Jestliže se tedy v daném okamžiku vašeho života vyskytuje nějaká závažnější výzva, či se někerá témata potřebují dostat na povrch, nebo se některé energie, které nejsou dostatečně silné potřebují aktivovat, potom vám může právě tato kresba pomoci.

Nakreslení obrázku trvá většinou 2 až 3 hodiny, kreslím ho tedy doma, po domluvě.

Potřebuji jen vaši fotografii , křestní jméno a datum narození.

Automatická kesba Michaela Valová Praha
Aura červená kresba Michaela Valová
Aura  automatická kresba Michaela Valov Praha
Aura energetiký obraz Michaela Valová Praha
Zlatožlutá barva aury Michaela Valová
Vyzařování aury  kresba Michaea Valová Praha
Barvy v auře Michaela Valová
Otěhotnění  početí energetický obraz Mihaela Valová Praha
Zelené, modré, zluté, oranžové odstíny v auře
Plamen energetický obraz
Aura kresba vodní léčitel Michaela Valová Praha
Plamen eneretický obrázek Michaela Valová Praha
Myom na děloze

Před sedmi lety jsem měla ženský zdravotní problém. Lékař na gynekologickém oddělení mi řekl, že mám nezhoubný nádor na děloze. Byl to velký myom, který se musel operativně odstranit. Byla jsem na různých vyšetřeních a myom se zvětšoval. Dostala jsem zprávu, který den se uskuteční operace a podstoupila jsem všechny testy k operaci. Do operace mi zbývalo pět dní. Operace jsem se hodně bála a potřebovala jsem si o tom popovídat. Michaelu znám dlouho, tak jsem se osmělila a řekla jsem co mě čeká a jaký mám problém.

Druhý den pro mě přinesla krásný energetický obrázek, který sama namalovala. Byl modrý s krásnými vlnitými tvary. Řekla: Dívej se na ten obrázek jak to půjde. Dala jsem si ho do silných desek a střežila ho. Cítila jsem něco zvláštního. Nosila jsem ho stále s sebou. V práci jsem si obrázek dala hned vedle počítače. Tak mé oči každou chvilku byly na obrázku.

Když jsem přišla domů udělala jsem si chvilku a soustředila se na obrázek. Měla jsem pocit , že vplouvám do obrázku a točím se. Před spaním jsem se dívala a cítila,že bude pro mě dobré když bude obrázek blíž u mé postele. Tak to šlo den co den. Nepřipadlo mi to jako něco neobvyklého si dělat pár chvilek na obrázek. Byla to samozřejmost.

Nastal den operace, měla jsem zvláštní pocit vůbec jsem se nebála. Cítila jsem jinak než obvykle. Druhý den po operaci mě pan doktor řekl, že byla udělaná konizace čípku. Velký myom tam ale nebyl. Už je to dost dlouhá doba a žádný problém s nezhoubným nádorem nemám. Tímo Michaele moc děkuji za poznání dalších možností v lečení.

Věrka

Kontak pro objednání kresby
bottom of page