Intuitivní kresba

       workshop

Jednodenní workshop na uvolnění bloků , vnitřního napětí a rozvinutí schopnosti si pomoci díky intuitivní kresbě.

 

Všichni máme v sobě neuvěřitelné schopnosti uzdravování sebe sama. Je jedno jestli se jedná o naše psychické či fyzické zdraví, o naše vztahy nebo něco jiného. Každému se otevírá jiná cesta  k přirozenému stavu bytí ve zdraví a naplnění života ať už to znamená pro každého z nás cokoli.

Pokud se cítíte osloveni technikou intuitivní kresby, kdy ze svého nitra za pomoci svého podvědomí a svého vyššího já přenesete na papír co vás trápí a tím otevřete okna domu svého života čerstvé energii, pak bych vás ráda pozvala na  workshop intuitivní kresby, který se bude konat v menší skupině

 

Co nám chtějí sdělit naši předci.

 

Tento  workshop automatické kresby bude zaměřený na uvolnění a uzdravování bloků  rodové linie přijatých v době našeho početí a  napojení se na sílu a moudrost našich předků.

 

Cokoli co nás brzdí na cestě k tomu, abychom prožili život ve své tvořivosti a učinili skutečně sami sebe hlavními hrdiny našeho osobního příběhu necháte na tomto workshopu jít.

 

Otevřete dveře své jedinečnosti, se kterou jste do této sféry také vstoupili a která možná jen čekala na tento moment probuzení.

ŔEVNICE                                                                                            

                                                               sobota15.února 2020      od 10.00 do17.00 

(plně obsazený)

sobota 28.března 2020   od 10.00 do 17.00

sobota 31.října 2020       od 10.00 do 17.00

Cena workshopu v Řevnicích je 1.800,- Kč  

 

Doprava: 25 minut vlakem

CityElefant ze    Smíchovského nádraží                                        

PRAHA 

Voskovcova  1033, Praha 5, Farmářský obchůdek Jiná cesta     

sobota 25. dubna 2020   od 10.00 do 17.00

Cena workshopu v Praze je 2.300,- Kč                       

Doprava: na zastávku Sídliště Barrandov a dále 5 minut pěšky         

                                                 Občerstvení: káva, čaj, voda, sušené ovoce, sušenky

                                                                  zeleninová polévka a pečivo

Všechny další potřebné informace ke kurzu, včetně adresy v Řevnicích a údajům k platbě obdržíte po přihlášení mailem.

Přihlášku zašlete na mail        michaelavala@centrum.cz nebo přímo  zde

Druhá stránka strachu

 

Všechno co viditelně prožíváme má ale také svoji druhou, skrytou tvář. Jestliže máme například strach, je dobré vědět, že někde uvnitř nás je uložený pravý opak – odvaha. A možná právě třeba strach nás vede k tomu, abychom poznali to, kým si přejeme být.

Toto  je můj vlastní příběh.

Před lety se mi udělala bulka v lymfatickém systému pravé nohy. Když jsem navštívila lékaře, tak mi jednoduše řekl – to vyřízneme. Bez zkoumání toho – co to vůbec je.

Jasně jsem řekla , že ne a šla jsem domů. Věděla jsem, že všechno má svoji příčinu a svůj účel a tak jsem si sedla, vzala si pastelky a čtvrtku a požádala jsem své vnitřní vedení, ať mi pomůže zviditelnit,

o čem ta bulka je.

Jak jsem kreslila – velmi uvolněně a bez přemýšlení, vrátila jsem se spontánně do doby před několika týdny, kdy jsem od někoho dostala informaci, ze které na mě padl obrovský strach. A pak se mi vybavilo, jak se mi do pár hodin udělala tato bulka v noze. Kreslila jsem dál a čím dál tím víc jsem si bytostně uvědomovala, že tento strach má však v mém životě velký význam. Že si od dětství přeji být velmi odvážná. A v tu chvíli jsem doslova pocítila v každé buňce svého těla, že být odvážná znamená, že se musím potkat nejprve se svým strachem, přijmout ho, projít jím …. a přetvořit ho v odvahu.

Došlo mi, že druhá tvář strachu je právě odvaha. Pro některé lidi je snadné dělat to, čeho se lidé bojí, či

z čeho mají velký respekt. Ale to není odvaha. Odvaha je překonání strachu. Když jsem obraz asi po dvou hodinách dokreslila, moje bulka v noze byla nejméně o polovinu menší.

Nezmizela docela – protože musela nastat další fáze – projít tím, čeho jsem se tak bála. A to se stalo. Nebylo to vůbec lehké, ale po půl roce, kdy jsem to dokázala, bulka v mé noze úplně zmizela.

 

Všichni to v sobě máme – jestliže prožíváme nějakou emoci, která nám ubližuje, uvědomme si, že uvnitř nás je skrytý její protipól. Není nikde mimo nás, nebo u jiných lidí. Ale uvnitř nás samotných.

V takové chvíli, kdy nás nějaká nepříjemná emoce pohltí, zastavme se, můžeme vzít tužku a kreslit, můžete začít tančit, pomalu se pohybovat, cokoli dělat, co vás uvolní, uvede do stavu ve kterém se bezmyšlenkovitě vrátíte do bodu, kde vše vzniklo a uvědomíte si, že KAŽDÁ UDÁLOST , KTERÁ NÁS TRÁPÍ MÁ V SOBĚ TAKÉ SVÉ VLASTNÍ ŘEŠENÍ.