top of page
Numerologie - Hluboká relaxace - Pránické léčení Automatické písmo - Výklad karet - Regresní terapie
Numerologie

Numerologie pracuje s datem vašeho narození a dále pak s vibracemi vašich osobních roků a cyklů, kterými procházíte.

Numerologický rozbor vám pomůže objevit vaše silné stránky, porozumět více svým charakterovým vlastnostem a upozorní vás na vaše slabá místa, o kterých je dobré vědět, abyste se s nimi mohli lépe vypořádat a aby vás zbytečně nestrhávala do potíží.

Stejně tak vám numerologie poskytne informace o vašich osobních tématech, kterými budete v jednotlivých letech a životních cyklech procházet.

Je také možné srovnat datum narození vašeho partnera s vaším a odhalit silné stránky vašeho spojení, stejně tak jako možné výzvy. Toto je pak pomocí právě v okamžiku, kdy čelíte případným problémům.

Jestliže si necháte vypracovat numerologii pro vaše dítě, pomůže vám to v lepším porozumění a také v tom, abyste ho lépe provedli částí života, kterou s vámi sdílí.

Numerologický rozbor si můžete objednat buď písemně, nebo přijít na hodinovou konzultaci, či tato konzultace může proběhnout po skypu.

Cena za písemné zpracování  3.500,- Kč

Cena za hodinové sezení   2.000,- Kč

Numerologie
Hluboká relaxace
Hluboká relaxace

Dívat se na krásu a očima ji vést až k srdci. Pomalu zavřít víčka a zjistit, že přebývái v nás. Klidná, tichá, uzdravující a uvolňující. Napojení na vnitřní klid, harmonii, lásku, zdraví.

Hlubší trans je stav, ve kterém se pozvolna vaše vědomá mysl stane pouhým  pozorovatelem a přirozeně se uvolní   prostor pro podvědomí k  tomu, aby postupně začalo hledat ty nejlepší cesty a způsoby k odstranění starých traumat, závislostí, navyklých vzorců chování a potíží, se kterými si nevíme rady.

Zároveň je to velmi vhodná technika pomáhající při hubnutí, rekonvalescenci, stresu, uvolnění bolestí hlavy, potížemi s otěhotněním.

S touto technikou pracuji různými způsoby, podle potřeb klienta a daného problému.

K prohloubení klidu a k  uvolnění, navození stavu hluboké relaxace,  lze pracovat přímo bez předchozí terapie. Je dobré však sezení několikrát opakovat.

Pokud pracuji se závislostí, doporučuji nejdříve regresní terapii , na kterou pak naváži právě touto technikou.

Při řešení vážnějších potíží také rozhodně  doporučuji nejdříve regresní terapii, ve které se najdou příčiny problémů, začnou se uvolňovat a technika hlubšího transu dále pak toto zpracování ještě posílí.

Další z možností je práce s klientem na lehátku, kde  dále ještě probíhá i uvolnění bloků v energetickém systému. Tato terapie je pak dvouhodinová.

Cena

1.200,- Kč hodina

1.800,- hodina a půl

2.400,- Kč 2 hodiny

 

 

 

Rodinné problémy

Petra

K Míše jsem přišla v únoru 2017, protože jsem chtěla pomoci řešit dva problémy. Vztahy s rodiči, kdy jsem v rodině měla velký konflikt a několik měsíců jsme spolu nemluvili. Došlo k situaci, kdy se vlastně celá rodina postavila proti mně. Chtěla jsem situaci odblokovat a pochopit proč k takové situaci došlo a podívat se na problém i z jiného úhlu. Druhým problémem byly moje zdravotní obtíže, které pocházely z vyčerpání a stresu. Měla jsem za sebou období, kdy jsem byla stále nemocná, měla jsem rýmy, chřipky, gynekologické problémy. Studovala jsem při zaměstnání a v červnu mě čekali státnice. K mým zdravotním problémům přispíval stres ze všech povinností, které jsem měla jak v práci tak se studiem, také mě velmi trápil rodinný konflikt, který mi podlomil kolena a sebral mi hodně sil. Cítila jsem se hodně bez energie.

S Míšou jsem podstoupila regresní terapii a také jsem k ní chodila na individuální meditace (techniky hlubšího transu). V regresní terapii jsem pochopila souvislosti rodinných problémů a dozvěděla jsem se také něco o sobě, jaké chyby opakuji. Z regresní terapie jsem měla trochu strach, ale ten nebyl na místě, celé sezení bylo velmi příjemné. V rodině se mi postupně zlepšily vztahy a začali jsme spolu normálně komunikovat, čekal mě důležitý rozhovor s rodiči, který proběhl nad očekávání v klidu. Rodiče mě postupně začali více respektovat. Když jsem pak s rodiči dál řešila další důležité záležitosti, také to vše probíhalo v pohodě. Jako bychom postoupili o stupínek výše a vše se zlepšilo. Meditace mě pozitivně dobíjela, byla jsem hodně bez energie a teď když píšu tyto řádky (září/2017) si uvědomuji, že jsem nebyla od té doby vůbec nemocná. Zvládla jsem velkou zátěž, kterou představovali moje pracovní povinnosti, příprava na státnice a státní zkoušky v červnu. Už se neopakovaly žádné z mých předešlých problémů se zdravím.

Jsem moc ráda, že jsem Míšu poznala a měla jsem možnost projít regresní terapií a meditacemi. Vidím, jak mi oboje velmi prospělo a pomohlo mi řešit osobní situaci, jak se zlepšily vztahy v naší rodině i moje zdraví. V budoucnu určitě znovu k Míše zajdu a budu hledat odpovědi na mé otázky v regresi, nebo zajdu jen dobít energii a naladit se na individuální meditaci.

Pránické léčení

Vědci prokázali přítomnost energetického pole, které nás obklopuje a které prochází lidským tělem a které dokonce tělo vyživuje životní energií Pránou. Určitá energetická centra – čakry, umístěná v těle kontrolují fyzické, emocionální ale i mentální funkce našeho života. Jestliže jsou tato centra poškozena, přesycena a nebo naopak nedostatečně naplněna energií, nastává nerovnováha a disharmonie jak na fyzické tak i emocionální a mentální úrovni. Studie psycho-neuro imunologie potvrzují, že naše emoce ovlivňují naše zdraví a funkce imunitního systému. Díky pránickému léčení dochází ke zlepšení právě emocionální nerovnováhy, náš imunitní systém začíná pracovat lépe a fyzické nemoci mohou zmizet a nebo se zlepšit.

Pránické léčení nepracuje pouze s harmonizací čaker, ale má také vliv na specifické části těla, které si vyžadují pozornost. Díky čištění a doplňování nové čisté energie do energetického pole našeho těla je proces léčení mnohem účinější a efektivnější a průběh téměř každé nemoci se může zlepšit a nebo nemoc zmizí.

Příklady potíží, kterým může Pránické léčení pomoci :

 • posílení imunity

 • uvolnění stresu

 • snížení bolesti, včetně migrén

 • až třikrát zrychluje léčebný proces pří vážných onemocněních,

 • pomáhá při alergiích a astmatu

 • asistuje při depresích a psychologických problémech

 • odstraňuje staré vzorce chování

 • velmi dobře pomáhá při uvolnění strachů a fobií, nočních můr

 • snižuje hyperaktivitu a zvyšuje sebevědomí

 • zlepšuje funkce reprodukčniho systému

 • pomáhá při léčbě infekcí a zánětů

 • pomáhá při nespavosti

 

Cena

1.200,- Kč  hodina

1.800,- Kč první sezení hodina a půl

Zvracení, nevolnost

Tina Couper , Melbourne 

Oslovili jsme Michaelu , aby nám pomohla s jedním s našich dětí, které bylo diagnostikováno s opakujícím se syndromem zvracení. Michaela byla jednou z možností, kteru jsme zkusili, abychom snížili frekvenci a sílu opakujících se epizod zvracení našeho dítěte. Zjistili jsme, že naše dítě reagovalo pozitivně na metody léčení, které Michaela používala a to pomohlo i snížit jeho napětí a stres. Naše dítě mělo několik závažnějších epizod zvracení, (zhruba po dobu 5 měsíců) , které přetrvávaly několik dní. Probíhaly každý týden a syn skončil v nemocnici kvůli dehydrataci. Lékaři nás informovali, že neexistuje efektivní léčba zdravotního problému našeho dítětě a že se to dá jen kontrolovat v okamžiku, kdy se toto přihodí.

Michaela pracovala s naším dítětem v nejranějším stádiu jednoho z jeho cyků zvracení. Současně proběhlo i moje léčení , které bylo neuvěřitelně relaxační a a dostala jsem vysvětlení, jak můžu svému synovi pomoci v okamžiku, kdy bude mít opět problémy se zvracením.

Během pár týdnů tyto problémy přestaly a také přestávky mezi nimi byly mnohem delší. Toto vše proběhlo před rokem a náš syn měl jen pár episod ze začáty roku a po zbytek roku bylo naše dítě zdravé.

Současně s léčením mi Michaela dala informace ohledně problému mého syna a nakreslila energetický obrázek. Obrázek měl velmi uklidnující vliv na mého syna a má ho nadále na stěně ve své ložnici, aby se na něj kdykoli mohl podívat, když to bude potřebovat.

Michaelu bych doporučila každému, kdo hledá cestu k lepšímu zdraví a spokojenosti ať už je to kvůli nějakému speciálnímu problému nebo jen k doplnění toho co právě dělá.

 

​Záněty prsů

Aneta

Paní Michaela mi neuvěřitelně pomohla se záněty prsů. Po porodu se u mě střídal jeden zánět za druhým, nepomohly troje antibiotika, měla jsem bolesti, které jsem v celém svém životě nezažila, poprvé v životě jsem brečela bolestí. Dostala jsem doporučení na tuto ženu od její dcery.
Člověk si říká - to je má poslední naděje - škoda, že jsem si ještě nezvykli, aby tito lidé byli naší první volbou léčby, první nadějí...
Domluvily jsme se vždy na určitou večerní hodinu tři dny po sobě. Lehla jsem si do klidného prostředí a vždy přesně věděla, když Michaela začala na dálku léčit, vždy jsem přesně věděla, kdy léčení skončilo. Poprvé se se mnou točil celý svět, zažívala jsem neuvěritelně příjemné stavy lehkosti. Záněty prsů se mi po dvou třídenních léčeních nevrátily. Mému krásnému synovi Michaela zachránila mléko, mně ale možná i manželství. Řekla mi něco, co mi otevřelo oči, přestala jsem bojovat se svým mužem, s něčim, co nemohu ovlivnit, přestala jsem jít proti zdi. Díky Michaele věřím a cítím, že mám obrovskou sílu pomoct si i sama.

Pránické léčení
Automatické písmo

Vzkazy od vašeho vyššího já, či od vašich duchovních průvodů a vhledy do minulých životů

Při předávání vzkazu pro vás se napojuji na vaše vyšší vědomí či na vašeho duchovního průvodce.

Naši duchovní průvodci jsou nám vždycky nablízku, ale skutečností je, že ne vždy je vnímáme.

Vzkazy, které pro lidi dostávám jsou předávány písemnou formou, ale nejedná se přímo jen o automatické písmo. Jde o to, že se informace objeví jako energetický bod, ve kterém je obsaženo vše potřebné a já ji musím velmi rychle přeložit do lidské řeči. Dalo by se říci, že jde o telepatický přenos informace.

Nelze dopředu říci od koho vzkaz dostanete, zda to bude vaše vyšší já, či váš průvodce. to je s každým člověkem jiné. Vždy jsou to však vzkazy, které vám pomohou se posunout na vaší cestě k sobě sama a k harmonickému životu.

Někteří lidé již při předávání vzkazu cítí emocionální úlevu, někteří vnímají přítomnou energii někoho dalšího.

Není to pravidlem, ale často se stává, že se původ problému odehrál již v některé z minulých inkarnací a je-li tomu tak, skrze automatickou kresbu a písmo dostanete vysvětlení toho, co se stalo a opět navrženou cestu k řešení.

V takovém případě dochází automatickou kresbou k zachycení vaší energie z předešlé inkarnace – jde většinou o obličej , který je nakreslen jednou barvou, vystihující dané téma.

Často se odkrývají i společné inkarnace s partnery, dětmi, či lidmi, se kterými nás váže buď nějaké nevyřešené téma, či naopak silná náklonnost.

Chtěla bych jen říci, že není dobré hledat v minulosti jen kvůli zvědavosti, není-li skutečně důvod podívat se zpátky, informace v takových případech nepřichází, či jen velmi strohá.

Můžete si písemně objednat odečítání informací, potřebuji k tomu vaši fotografii, kde je vám dobře vidět do očí, datum narození a křestní jméno, s popisem vašeho problému, který máte k řešení.

Jedná se o problémy jakéhokoli druhu, od zdravotních potíží, přes partnerské záležitosti až k hledání odpovědí na opakující se vzorce překážek, které vám život komplikují.

Cena  2.000,- Kč

Kolaps organismu, mononukleoza, chronická bolest oka a ruky

Marek

Pět let jsem se potýkal s bolestí v levé ruce, která mi jako muzikantovi znemožňovala hrát na kytaru. Byla to pro mě hrozná rána, protože do té doby jsem hrál každý den. Celou tu dobu jsem navštěvoval doktory, polykal prášky, absolvoval kúry, třebaže nikdo z nich nevěděl, jaká je příčina mých bolestí. Místo aby se to s rukou vyřešilo, po těžké chřipce mě rozbolelo oko a já nemohl číst, psát, pracovat na počítači, koukat na TV a chodit do kina. Tato nová omezení jen vystupňovala mou vůli uzdravit se. Následovala tedy celá řada nových vyšetření. Se stejným efektem - nikomu se nepodařilo zjistit, co mi vlastně je. Nicméně to nebránilo předepisování nových prášků a absolvování dalších kůr. Po půl roce jsem onemocněl infekční mononukleózou a lehčí formou boreliózy a fyzicky jsem se zhroutil. Doktoři mi nedokázali pomoct a já tak strávil několik měsíců, aniž bych si mohl číst nebo koukat na televizi. Tehdy mě oslovila Michaela, která se o mých problémech dozvěděla.
Buddhisté říkají, že základní mentální jed je nevědomost. A třebaže nás s Michaelou dělilo půl zeměkoule, okamžitě vycítila podstatu problému a podala mi pár zásadních informací, které změnily můj pohled na celý problém. Točil jsem se v začarovaném kruhu, kdy jsem si na osudu vynucoval své požadavky. Michaela mi sdělila, že v minulém životě jsem někomu znemožnil seberealizaci a věnování se svým zájmům a pochopit a procítit ten pocit bezmoci, je mojí karmou.
A tak jsem zkusil si představit, že prostě nebudu nikdy hrát na kytaru, číst, psát, pracovat na počítači a koukat na televizi a zkusil jsem si to představit bez pocitu křivdy, že je to tak vlastně v pořádku. V momentě kdy jsem tohle dokázal, stal se zázrak. Jinými slovy, odstartoval jsem uvnitř své duše nesmírně léčivý proces, ke kterému mě tyhle rány měly dovést. Přestávalo mě poměrně rychle bolet oko a já si mohl číst k
nihy, které mi Michaela doporučila a které mě nasměrovávaly na jiný pohled na život.Po celou tu dobu jsem byl v kontaktu s Michaelou, která mi pomáhala v práci na sobě, zodpovídala mé otázky a pomáhala mi svou energií.
Dnes už nemám problémy ani s rukou ani okem, hraju na kytaru, čtu, píšu, sleduji televizi, chodím do kina, sportuji. Občas mám ještě menší problémy s únavama, ale umřít ještě nehodlám, takže mám na čem pracovat. :-)

Odečítání minulých životů automatickou kresbou a písmem

Dr Martina McPeace BVSc. Tasmanie

Michaela mi byla doporučena mojí sestrou, která je její pravidelnou klientkou. Moje sestra měla několik problémů, které jí Michaela pomohla vyřešit. Nenašla jen příčinu sestřiných potíží, ale také jí pomohla , aby byla více relaxovaná, lépe reagující a šťastnější člověk.

Navštívila jsem Michaelu při mé poslední návštěvě v Melbourne především kvůli zvědavosti. Také jsem chtěla zjistit důvody, které ležely za mými minulými rozhodnutími, které mě přivedly tam, kde ted jsem a učinily mě osobu, kterou jsem.

Sezení bylo velmi příjemné a dostala jsem zajímavé odpovědi, které vnesly světlo do mých minulých zkušeností. Nicméně, toto nebyla pouze jediná zkušenost, kterou jsem si ten večer odnesla s sebou.

Šla jsem ten večer brzy spát. Když jsem byla na pokraji hlubokého spánku, zahalila mě krásná oranžová pokrývka, která zformovala jakousi kuklu kolem mne. V tom okamžiku všechny mé bolesti zmizely. V té době jsem měla zdravotní problémy. Ráno jsem se probudila a očekávala , že se vyštrachám z postele. Nicméně mé bolesti byly pryč.

Léčící zámotek se vracel zpět od té noci v Melbourne. Během mé dovolené na Novém Zélandu jsem prožívala bolesti v žaludku několik dní. Po jedné takové noci se objevil můj zámotek a já jsem si mohla užít zbytek dovolené v klidu.

Pevně věřím, že mi ten večer Michaela pomohla zprůchodnit léčebné síly Vesmíru. Nejenže Michaelu navštívím znovu, ale doporučuji její servis svým přátelům a mé rodině a neváhám dát jí jakékoli potřebné reference.

Noční můra - sen

Vratka Melbourne

Měla jsem hodně problémů ve svém životě, až do minulého roku, kdy jsem se potkala s Michaelou a začala jsem k ní docházet na pravidelné konzultace spojené s užitím automatického písma a kresby. Můj život se od té doby dramaticky zlepšil (k dobrému samozřejmě) & nemám dost slov k poděkování za všechno, čím jsme prošly a díky čemu se můj život zlepšil. Objevování smyslu mého života se stalo každodenním procesem.

Toto je krátká informace, ve které bych chtěla sdílet svou zkušenost, kterou jsem prošla.

Opakovaně mě trápil velmi nepříjemný a strašidelný a velmi relálný sen. V tomto snu jsem viděla cizího muže, který přicházel k mé posteli s úmyslem mě zabít. Tento sen se mi opakoval po léta. Vždy jsem se vzbudila uprostřed noci, zpocená a vyděšená. Musela jsem rozsvítit v celém domě a čekat až se uklidním. S Michaelou jsme vyřešily tento problém  a od té doby se mi tento sen již nikdy nezdál a já mohu klidně spát.

Vratka, MelbourneŠikana ve škole

Claire T.  Melbourne

iDcera měla téměř rok problém ve škole, kde ji šikanovala kamarádka a došlo to tak daleko, že už dcera ani nechtěla chodit do školy.Obrátila jsem se na Michaelu s prosbou o pomoc přes automatické písmo, channeling.

Dostala jsem informaci, že moje dcera  se  v minulém životě v 19 století v Anglii se svojí spolužačkou již potkaly a že spolu měly spoustu sporů.
Při jednom z nich stály obě dvě dívky na kraji útesu a moje dcera do své kamarádky během hádky strčila a ta nešťastně spadla z útesu dolů do rokle. Nebyl to úmysl, ale stalo se to.
Při pádu se její kamarádka  nezabila, ale byla  hodně zraněná. To co bylo velmi důležité, že dívka v rokli by přežila, kdyby moje dcera doběhla pro pomoc. Ale moje dcera měla obrovský strach. Došlo mezi nimi k silnému očnímu kontaktu a dívka v rokli věděla v tu chvíli, že moje dcera pro žádnou pomoc nepůjde a moje dcera věděla, že její kamarádka to VÍ. To bylo velmi silné - vědomí toho, že tam zůstane ležet zraněná a sama. 
V tom životě jsem byla také její matkou a když se dcera vrátila domů, viděla jsem, že je rozrušená, s nikým nemluvila, chovala se divně. Já jsem se jí na nic neptala, ale když se za pár dní našla její kamarádka v rokli mrtvá, došlo mi, že s tím má dcera něco společného. Nikomu jsem však nic neřekla a ani s dcerou jsem o tom nemluvila.
Nemohla jsem uvěřit tomu, co mi je skrze channeling sdělováno, nebo spíš, byla jsem v úžasu, protože přesně před rokem, když ve škole probírali Olivera Twista - dobu, kdy  k tomuto konfliktu mezi dívkami v předchozím životě došlo, moje dcera prý vykřikla, vyběhla ze třídy se zacpanýma ušima a od toho momentu ji její spolužačka začala šikanovat.
Dostala jsem vysvětlení, že se "otevřela" byť nevědomě , vzpomínka na starou traumatickou událost a obě dvě dívky na ni takto zareagovaly.
Michaela mi vysvětlila co dělat - v noci, když dcera spala jsem k ní mluvila, aby ať už se stane v životě cokoli, neutíkala před odpovědností. Já jako její matka jsem na tom také měla podíl, protože jsem tušila tenkrát co se stalo a nikomu jsem nic neřekla.  V duchu jsem se její kamarádce omluvila za to, co se v minulosti stalo a požádala jsem o odpuštění za sebe a i za svojí dceru.  To jsem udělala tři noci po sobě znovu.
Ještě jsem udělala dál energeticky, co mi přišlo jako rada k vyčištění staré události.
Své dceři jsem pak druhý den řekla jen, že je třeba se postavit všemu čelem a před ničím neutíkat. Dceři jsem pak vysvětlila co se v minulosti odehárlo, je jí 15 let, tak to byla schopná pochopit.
Úžasné je, že asi po týdnu od tohoto procesu kdy jsem dostala vysvětlení, od upřímné omluvy a energetického pročištění, přestala spolužačka úplně moji dceru  šikanovat. Skončilo to doslova ze dne na den. Je to již půl roku a vše je v pořádku a moje dcera chodí do školy zase ráda. Moc za toto vše děkuji.

 

Auomtické písmo
Výklad karet

Konstelační výklad karet , u tohoto výkladu jde o konstelaci dané situace a nahlédnutí na potenciál toho kam se může událost vyvíjet s výhledem na šest měsíců nebo jeden rok. Záměrem je pochopit co vše je ve hře, co na nás působí a nahlédnutí pravděpodobnosti toho k jakému výsledku námi položené otázky směřují a co s tímto případně můžeme dělat. Výklad je dělán primárně z jednoho výkladového balíčku Lenormand, ke kterému pak dokládám podle potřeby, či podle nacítění z dalších výkladových balíčků, se kterými pracuji.

​Nechtějte za každou cenu vědět jak daná situace stoprocentně dopadne. Život pak může ztrácet svůj zdravý náboj, přes který se vyvíjíme a učíme. Když někdy "víme" zaručenou odpověď, můžeme vzdát svou snahu něco zkusit změnit v sobě a tím se pak vzdáváme i možnosti prožít tuto proměnu ve vnějším světě. ​ Karty by vám měly především pomoci pochopit to, jak můžete s láskou, moudrostí a potřebnou dávkou pokory projít tím, co vám život přináší. Někdy můžeme skutečně běh věcí proměnit a někdy je třeba přijmout to jak jsou nám naše karty rozdány.

​Ale ať je to jakkoli, vždy je to na nás co si z jakékoli životní konstelece odneseme a jak skrze ní vyrosteme sami v sobě. ​ ​ Vaše otázky se mohou týkat jak vztahů, tak pracovních záležitostí, v podstatě toho co vás trápí. Je možné se tedy ptát na pravděpodobný vývoj události, ale také na to, čemu se v ní učíme, jaká naše podosobnost je tady oslovena, jaké poznání k nám skrze toto vše přichází. ​ Je mnoho možností jak se na cokoli podívat. U výkladu se také dívám na vaše datum narození, kde mohu prokombinovat i téma daného období z hlediska numerologie.

​Výklad karet dělám tak, že vám pošlu fotografii vyložených karet a zvukovou nahrávku. ​

Cena  1.200,- Kč

Výklad karet
Regresí terapie
Regresní terapie

Hlubinná abreaktivní psychoterapie

Tato metoda je velmi účinná při zpracování potíží a traumat, které jsme prožili v minulosti a to ať vzdálené či bližší. Přitom není rozhodující, zda jsme si tohoto traumatu vědomi, či nikoli. Informace jsou uloženy v našem podvědomí a pomocí hlubinné abreaktivní psychoterapie dochází k jejich rozkrytí a k uvolnění.

Regresní terapie je velmi vhodná při řešení potíží jak psychických tak psychosomatických (neurozy, poruchy spánku, fobie, strachy. ….).

Je velmi účinná v uvolění migrén, zažívacích potíží, bolestech zad, chronických nemocech, nemocech reprodukčních orgánů, problémech s otěhotněním, alergiích a ekzémech .....

Dobře funguje v poúrazových rehabilitacích a pooperačních stavech.

Pomáhá však také řešit vztahové problémy, odkrývá naše povahové rysy, kterých si často ani nejsme vědomi, nebo jen okrajově a tím uvolňuje bloky, které nám v našem životě způsobují potíže. 

Doba trvání sezení je obvykle  3 hodiny,  V některých případech se může sezení protáhnout i na více hodin, záleží na vážnosti daného problému. Někomu může stačit jedno či dvě sezení, někdo však musí přijít víckrát, aby

se potíže skutečně odstranily. Toto se nikdy nedá určit předem.

V případě užívání antidepresiv však tato terapie vhodná není a je třeba zvolit jinou metodu.

Cena  3.400,- Kč za tříhodinové sezení

za každou další půlhodinu 600,- Kč.

Strach z výšek

Eva 48 let

Zhruba tak od 12 let, jsem se moc bála výšek, výlet na Petřínskou rozhlednu s rodiči byl pro mě utrpením. Doslova jsem visela na zábradlí a výhled z oken rozhledny jsem vůbec nevnímala. Protože jsem si s postupem času čím dál víc uvědomovala, že to není úplně v pořádku, chtěla jsem se této fobie zbavit sama tím, že si na tu výšku zvyknu. Nicméně se mi to dařilo jen částečně. Chodila jsem na most dívat se dolů tak dlouho až jsem si zvykla. Ale nebála jsem se jen na tom mostě, ale všude jinde ano. Na každém výletě, na každé rozhledně mě předbíhali tříleté děti a já jsem zpravidla skončila v půlce schodiště a dál mě panický strach a ochromené končetiny nepustily. Připadala jsem si omezená a neschopná a méněcenná, a tento pocit se začal promítat i do mého vztahu k dalším lidem. Začala jsem se chovat bázlivě a uzavírala jsem se do sebe. Bála jsem se projevit svá přání a rozhodnutí.

Náhodou jsem se dozvěděla od kamarádky o Michaele Valové. Domluvili jsme se na jedno sezení regresní terapie. Hned druhý den po terapii jsem se cítila silnější, otevřenější. A po čtrnácti dnech jsem udělala test. Vlezla jsem po žebříku na půdu, podívala se těch 5 metrů kolmo dolů pod sebe a neudělalo to se mnou vůbec nic. Když jsem tam byla naposledy, lezla jsem po podlaze půdy po břiše. Nyní jsem na půdě vylezla na židli, horní polovinou těla vystrčila z vikýře a dívala se dolů, nebála jsem se. Naopak bych dokázala vylézt i na střechu a nebála bych se. Nelezla jsem tam jen proto, že ten vikýř je "úzký" a špatně by se mi lezlo zpátky (takže ne proto že je to vysoko). Dřív jsem z něj ani nevystrčila oči. Přišla jsem na balkon v 7. patře paneláku a dívala se dolů - nic mě nepřitahovalo. Zkusila jsem si stoupnout i o 10 cm výš na spodní špriclík zábradlí a na špičky a nebála jsem se. Doufám že mi to vydrží.  Pocit méněcennosti zmizel a já se přestala bát i lidí okolo sebe.

 

​Problímy se spánkem a s otěhotněním

Lucie 29 let

Můj problém se vloudil poměrně nenápadně. Začaly drobné problémy se spánkem, které se následně překlopily v dlouhodobou nespavost. Velice dlouho jsem usínala a když už jsem usnula, spánek byl krátký a vůbec ne odpočinkový. Pila jsem čaje, jedla všemožné kozlíky lékařské, následně jsem brala i léky na spaní. Něco sem tam zabralo, ale nic neřešilo příčinu. Byla jsem nakonec odeslána i do spánkové laboratoře, kde dohromady nic nezjistili. Nechtěla jsem se s tímto stavem smířit. Hledala jsem všechny možné i nemožné metody. Nakonec jsem si vzpomněla na knížku, kterou jsem četla hodně dávno. Ta knížka se věnovala regresní terapii, kdy si lidé díky vstupu do minulých životů dokázali vyřešit problémy v životech současných.

Hledala jsem tedy možnosti, kde bych nějakou takovou terapii mohla podstoupit a narazila jsem na stránky Nihave. Na samotnou terapii jsem se dostavila s mírnou dávkou skepse.

S Michaelou jsem se seznámila a chvíli jsme si povídaly. Bylo to nad očekávání příjemné, snad tím místem, snad její osobností. Nevědomky jsem se pomalu celému procesu podvolovala. Prošla jsem asi čtyřmi regresními terapiemi. Nebudu tvrdit, že po první terapii jsem usnula lahodným spánkem. Neusnula, ale byla jsem příjemně klidnější a odevzdanější. Každá z terapií pro mě byla přínosem, už pro to, že jsem se dozvěděla něco ze svého podvědomí, nebo por klid, který se do mne vléval. Nakonec se mi spánek postupně upravil. Upravil se mi dokonce tak moc, že se mi někdy o víkendu povede usnout po obědě, což jsem nezažila alespoň 20 let. Měla jsem tedy s touto terapií jen ty nejlepší zkušenosti, takže jsem se pak obrátila na Michaelu, když jsem nemohla delší dobu otěhotnět – patrně vlivem dlouhého braní hormonální antikoncepce a podobných vlivů. S tímto problémem jsem absolvovala tři pránická léčení. Vlastně nakonec jsem se zúčastnila jen dvou, na tu třetí jsem Michaela přišla jen poděkovat za úspěšné léčení.

Lucie 29 let

 

Problémy s otěhotněním

KLára 39

Tři roky jsem měla problém s otěhotněním a podle lékařů byla šance otěhotnět přirozeně minimální, téměř nulová. Prošla jsem mnoha vyšetřeními, třemi neúspěšnými embryotransfery po IVF, čas utíkal a já byla ze situace, která
nepříjemně ovlivňovala můj pracovní i soukromý život nešťastná. 
Cítila jsem že to, co se mi děje není náhoda, že podstata proč se mi nedaří mít dítě, bude zřejmě v mé hlubší minulosti. Tušila jsem nějaký vnitřní blok, na který jsem ale sama nedokázala přijít a odstranit ho. Přemýšlela jsem co s tím, až mě myšlenky dovedly k Michaele Valové se kterou jsem před lety řešila regresí problémy v mém předchozím partnerském vztahu.
S Michaelou jsme se dohodly prvně na zpracování zprávy automatickým písmem a automatické kresbě ohledně několika mých inkarnací spojených s mým tématem.
Prošla jsem asi třemi regresemi a technikami hlubšího  transu, několikrát i pránickým léčením k harmonizaci energie. V minulém životě jsem z důvodu traumatu, které jsem prožila př
i péči o své dvě nemocné děti, odmítla být v dalších životech matkou a v jednom z životů jsem nedokázala přijmout nevlastní dítě a nevlastní vnučku jako by byly mé vlastní.  Během terapií jsem se soustředila na pochopení a odblokování těchto témat, které mi bránily mít v tomto životě dítě. Výsledkem bylo, že jsem záhy přirozeně otěhotněla. Teď už to je jen měsíc do narození mého prvního dítěte. Mé velké poděkování patří Michaele, jejímu profesionálnímu, laskavému a vstřícnému přístupu.

Karcinom prsu

Irena Z.

Terapie s Michaelou mě bez přehánění zachránily život. Před diagnózou a klasickou léčbou karcinomu prsu jsem podstoupila regresní  terapii. . Zpětně teď cítím, že kdybych se nejdříve nezačala "léčit" po duchovní stránce, jistě bych nepřežila náročné léčení rakoviny

s několikanásobným cyklem chemoterapií avelmi rozsáhlého zákroku, při které mi odoperovali 16 lymfatických uzlin apravý prs. Přístup Michaely - její ochota a zkušenosti při vedení terapií mi pomohly k tomu, že jsem vyčistila své psychické bloky, které vyvolaly
nervové napětí a psychosomaticky oslabení mého organismu a kvůli tomu přišla
má nemoc - nemohoucnost organismu udržet si rovnováhu (zdraví) a "moc"
uzdravit se samovolně. Energetická harmonizace těla  a podpora v hlubším transu  měpomáhaly po chemoterapiích a léčbě po operaci udržovat v takové kondici,že jsem se samostatně zvládla postarat (s pomocí manžela, ale bez babiček, chův a jiných pomocnic) o dvě malé děti a o běh domácnosti.

Nemám dostatek slov k vyjádření vděčnosti Michaele za její pomoc, tipy a profesionalitu.
Několikrát jsem si i díky ní v průběhu léčby uvědomila, jak je pravdivé, žekdyž se uzdraví mysl a duše, tak tělo reaguje zrychleným hojením.Doporučuji, aby každý jako doplňkovou léčbu pro tělo prožili terapii sMichaelou.
Díky Michaelo, že jsem to s tebou mohla absolvovat, a že jsem nakonecyhrála  :-)

Irena Z.

Poloha oběti

Andrea, Brno

Nevím, zda je možné říci takto jednoduše, že tohle je úplné jádro všech trablů v mém životě, v každém případě tohle byla jedna z těch posledních regresí, kterých jsem u Michaely absolvovala celou řadu. A následovalo velké osvobození mé duše, mých pocitů, mého těla.

Začínaly jsme spolu v letech, které vnímám jako velké vězení mé mysli a vnímání sebe. Pochopení, jak se člověk do takového stavu dostane a následně co mu pomůže ven, to je velký přínos metody regrese a transovních technik. Michaelu tyhle zkušenosti potkaly v životě jako dar lásky, který mi obrovsky pomohl.

Pamatuju si společné procházení mých minulých životů, ve kterých jsem potkávala postupně všechny blízké lidi, někteří ublížili mě, jiným jsem ublížila já, někdy to bylo vzájemné, všechno jsme prožily, prošly si odpuštěním, pochopením.

Dneska mi už stačí málo a jsem schopná danou příjemnou i nepříjemnou situaci vnímat z tohoto vesmírného pohledu,  je to uklidňující, je to v pořádku, jsem šťastná.

Andrea, Brno

Strach prožít radost. Kdykoli jsem šťastná z nějakého důvodu si to překazím

Vidím nějakou vypouklou kovovou poklici, jako zvonek na kole, ale mnohem větší a pak ležím mrtvá na zemi. Vracím se v čase o chvíli zpět.

Jsem mladá žena, těhotná, jsem v devátém měsíci těhotenství, vidím jak jdu do malého zahradního domku a na talíři nesu jídlo, je to oběd pro mého muže, vstupuji do toho domku a dávám mu jídlo na stůl. On tam něco vynalézá, nebo vyrábí, je tam otevřené okno a já vidím zelené pole, je jaro nebo léto a svítí slunce a najednou cítím obrovský nával štěstí. Čekám své první dítě a žiju s mužem, kterého opravdu miluji. Pohladím ho po vlasech a pomalu jdu ven, cítím jak jsem šťastná, nic jiného v tu chvíli není důležitější, než ten prožitek štěstí. A pak zakopnu, na zemi je nějaká násada od koštěte, jak padám zachytím se té vypouklé poklice, je v ní elektřina a já jsem mrtvá.

Jsem mimo svoje tělo a vidím svého muže jak ke mně běží, snaží se mi pomoci, je zoufalý, to nemůžu snést. Přichází sousedé, utěšují ho, ale on je naprosto zoufalý. Pak vidím jak mě pohřbívají, sleduju to mimo své tělo, je to hrozné jak je smutný. Nemůžu se smířit s tím, že jsem mrtvá, ne kvůli sobě, ale kvůli němu, vidím jak tam každý den chodí. Jsem tam asi deset dní u svého hrobu a snažím se, tolik se snažím přesvědčit svoje tělo aby ožilo, ale to nejde. Je to pro mě velmi zoufalé a pak mi najednou někdo dává ruku na rameno a říká mi, že už musím jít, že už je čas. Nechci jít, ale cítím, že musím, jsem poslušná jdu, ale každý krok je pro mě těžký. A pak už jsem ve světle.

A pak to vidím, chápu to, dodnes jsem si blokovala štěstí, protože jsem měla strach, že když budu šťastná , tak se něco hrozného stane a já budu trpět. Můj průvodce mi ukazuje jak to změnit, už tomu rozumím, je to strach z mojí minulosti, ne to co mě čeká.

bottom of page