Kdo jsem, čemu věřím, jak pracuji
 

Kontakt

Michaela Valová regresní terapie regrese Praha
Michaela Valová
+420 774997972
Praha 1  a  Řevnice
najdete mě na
  • Facebook

Studiem numerologie, kterému jsem se věnovala  od roku 1994, přes výklady tarotových karet, jsem začala být více vnímavá k "řeči"  Universa a v mých třiceti letech se mi přirozeně rozvinula schopnost automatického písma a automatické kresby a práce s energií.

Díky této schopnosti se napojím na informace ohledně minulých inkarnací, jestliže v nich leží základ problému současného života. Také dostávám pro sebe, své přátele a klienty informace od jejich vyššího já  či jejich duchovních průvodců. Deset let jsem se této činosti věnovala spíše jako svému koníčku. Od roku 2006 do roku 2009 jsem pracovala jednak v centru alternativní medicíny v Melbourne a zároveň jsem také měla svoji vlastní praxi. Od roku 2010 pracuji v Praze.

Během celé té doby jsem viděla, že je velmi důležité najít to, co způsobuje naše problémy ať už fyzického rázu – tedy nemocí, nebo co přináší ostatní výzvy, jako partnerské problémy, různé bloky, přes které se nemůžeme dostat, či psychické potíže, kterým ve svých životech čelíme. Často, ne však vždy, jde o karmické záležitosti, které lze právě objevit vhledem do minulosti.

V některých případech pracuji s kombinací všech, nebo jen některých terapií, je však také možné přijít pouze na konzultaci, či jen na relaxaci s pránickým léčením.

Protože mám sama zkušenosti jak mně samotné se uvolnily bloky z minulých inkarnací právě v okamžicích, kdy jsem je sama ve svém vhledu zažívala, a posléze dokázala zpracovat, vím jakým přínosem je, když si člověk tuto situaci pod vedením terapeuta může projít sám. Proto se také velmi intenzivně věnuji od roku 2009 regresním terapiím a později jsem se začala věnovat i transovním technikám.

 
Kontaktovat mě můžete zde

Děkujeme za odeslání!