top of page
Pránické léčení
Pránické léčení

Vědci prokázali přítomnost energetického pole, které nás obklopuje a které prochází lidským tělem a které dokonce tělo vyživuje životní energií Pránou. Určitá energetická centra – čakry, umístěná v těle kontrolují fyzické, emocionální ale i mentální funkce našeho života. Jestliže jsou tato centra poškozena, přesycena a nebo naopak nedostatečně naplněna energií, nastává nerovnováha a disharmonie jak na fyzické tak i emocionální a mentální úrovni. Studie psycho-neuro imunologie potvrzují, že naše emoce ovlivňují naše zdraví a funkce imunitního systému. Díky pránickému léčení dochází ke zlepšení právě emocionální nerovnováhy, náš imunitní systém začíná pracovat lépe a fyzické nemoci mohou zmizet a nebo se zlepšit.

Pránické léčení nepracuje pouze s harmonizací čaker, ale má také vliv na specifické části těla, které si vyžadují pozornost. Díky čištění a doplňování nové čisté energie do energetického pole našeho těla je proces léčení mnohem účinější a efektivnější a průběh téměř každé nemoci se může zlepšit a nebo nemoc zmizí.

Příklady potíží, kterým může Pránické léčení pomoci :

 • posílení imunity

 • uvolnění stresu

 • snížení bolesti, včetně migrén

 • až třikrát zrychluje léčebný proces pří vážných onemocněních,

 • pomáhá při alergiích a astmatu

 • asistuje při depresích a psychologických problémech

 • odstraňuje staré vzorce chování

 • velmi dobře pomáhá při uvolnění strachů a fobií, nočních můr

 • snižuje hyperaktivitu a zvyšuje sebevědomí

 • zlepšuje funkce reprodukčniho systému

 • pomáhá při léčbě infekcí a zánětů

 • pomáhá při nespavosti

 

Cena

1.000,- Kč  hodina

1.500,- Kč první sezení hodina a půl

Zvracení, nevolnost

Oslovili jsme Michaelu , aby nám pomohla s jedním s našich dětí, které bylo diagnostikováno s opakujícím se syndromem zvracení. Michaela byla jednou z možností, kteru jsme zkusili, abychom snížili frekvenci a sílu opakujících se epizod zvracení našeho dítěte. Zjistili jsme, že naše dítě reagovalo pozitivně na metody léčení, které Michaela používala a to pomohlo i snížit jeho napětí a stres. Naše dítě mělo několik závažnějších epizod zvracení, (zhruba po dobu 5 měsíců) , které přetrvávaly několik dní. Probíhaly každý týden a syn skončil v nemocnici kvůli dehydrataci. Lékaři nás informovali, že neexistuje efektivní léčba zdravotního problému našeho dítětě a že se to dá jen kontrolovat v okamžiku, kdy se toto přihodí.

Michaela pracovala s naším dítětem v nejranějším stádiu jednoho z jeho cyků zvracení. Současně proběhlo i moje léčení , které bylo neuvěřitelně relaxační a a dostala jsem vysvětlení, jak můžu svému synovi pomoci v okamžiku, kdy bude mít opět problémy se zvracením.

Během pár týdnů tyto problémy přestaly a také přestávky mezi nimi byly mnohem delší. Toto vše proběhlo před rokem a náš syn měl jen pár episod ze začáty roku a po zbytek roku bylo naše dítě zdravé.

Současně s léčením mi Michaela dala informace ohledně problému mého syna a nakreslila energetický obrázek. Obrázek měl velmi uklidnující vliv na mého syna a má ho nadále na stěně ve své ložnici, aby se na něj kdykoli mohl podívat, když to bude potřebovat.

Michaelu bych doporučila každému, kdo hledá cestu k lepšímu zdraví a spokojenosti ať už je to kvůli nějakému speciálnímu problému nebo jen k doplnění toho co právě dělá.

Tina Couper , Melbourne 

Záněty prsů

Paní Michaela mi neuvěřitelně pomohla se záněty prsů. Po porodu se u mě střídal jeden zánět za druhým, nepomohly troje antibiotika, měla jsem bolesti, které jsem v celém svém životě nezažila, poprvé v životě jsem brečela bolestí. Dostala jsem doporučení na tuto ženu od její dcery.
Člověk si říká - to je má poslední naděje - škoda, že jsem si ještě nezvykli, aby tito lidé byli naší první volbou léčby, první nadějí...
Domluvily jsme se vždy na určitou večerní hodinu tři dny po sobě. Lehla jsem si do klidného prostředí a vždy přesně věděla, když Michaela začala na dálku léčit, vždy jsem přesně věděla, kdy léčení skončilo. Poprvé se se mnou točil celý svět, zažívala jsem neuvěritelně příjemné stavy lehkosti. Záněty prsů se mi po dvou třídenních léčeních nevrátily. Mému krásnému synovi Michaela zachránila mléko, mně ale možná i manželství. Řekla mi něco, co mi otevřelo oči, přestala jsem bojovat se svým mužem, s něčim, co nemohu ovlivnit, přestala jsem jít proti zdi. Díky Michaele věřím a cítím, že mám obrovskou sílu pomoct si i sama.

Aneta

Pránické léčení - Regresní terapie - Numerologie Hluboká relaxace - Automatické písmo - Výklad karet
bottom of page