Příběhy z terapií

Pránické léčení na dálku
Zánět prsů při kojení

Paní Michaela mi neuvěřitelně pomohla se záněty prsů. Po porodu se u mě střídal jeden zánět za druhým, nepomohly troje antibiotika, měla jsem bolesti, které jsem v celém svém životě nezažila, poprvé v životě jsem brečela bolestí. Dostala jsem doporučení na tuto ženu od její dcery.
Člověk si říká - to je má poslední naděje - škoda, že jsem si ještě nezvykli, aby tito lidé byli naší první volbou léčby, první nadějí...
Domluvily jsme se vždy na určitou večerní hodinu tři dny po sobě. Lehla jsem si do klidného prostředí a vždy přesně věděla, když Michaela začala na dálku léčit, vždy jsem přesně věděla, kdy léčení skončilo. Poprvé se se mnou točil celý svět, zažívala jsem neuvěritelně příjemné stavy lehkosti. Záněty prsů se mi po dvou třídenních léčeních nevrátily. Mému krásnému synovi Michaela zachránila mléko, mně ale možná i manželství. Řekla mi něco, co mi otevřelo oči, přestala jsem bojovat se svým mužem, s něčim, co nemohu ovlivnit, přestala jsem jít proti zdi. Díky Michaele věřím a cítím, že mám obrovskou sílu pomoct si i sama.

Aneta
 

Regresní terapie, pránické léčení,
transovní techniky
Problémy se spánkem

Můj problém se vloudil poměrně nenápadně. Začaly drobné problémy se spánkem, které se následně překlopily v dlouhodobou nespavost. Velice dlouho jsem usínala a když už jsem usnula, spánek byl krátký a vůbec ne odpočinkový. Pila jsem čaje, jedla všemožné kozlíky lékařské, následně jsem brala i léky na spaní. Něco sem tam zabralo, ale nic neřešilo příčinu. Byla jsem nakonec odeslána i do spánkové laboratoře, kde dohromady nic nezjistili. Nechtěla jsem se s tímto stavem smířit. Hledala jsem všechny možné i nemožné metody. Nakonec jsem si vzpomněla na knížku, kterou jsem četla hodně dávno. Ta knížka se věnovala regresní terapii, kdy si lidé díky vstupu do minulých životů dokázali vyřešit problémy v životech současných.

Hledala jsem tedy možnosti, kde bych nějakou takovou terapii mohla podstoupit a narazila jsem na stránky Nihave. Na samotnou terapii jsem se dostavila s mírnou dávkou skepse. S Michaelou jsem se seznámila a chvíli jsme si povídaly. Bylo to nad očekávání příjemné, snad tím místem, snad její osobností. Nevědomky jsem se pomalu celému procesu podvolovala. Prošla jsem asi čtyřmi regresními terapiemi. Nebudu tvrdit, že po první terapii jsem usnula lahodným spánkem. Neusnula, ale byla jsem příjemně klidnější a odevzdanější. Každá z terapií pro mě byla přínosem, už pro to, že jsem se dozvěděla něco ze svého podvědomí, nebo por klid, který se do mne vléval. Nakonec se mi spánek postupně upravil. Upravil se mi dokonce tak moc, že se mi někdy o víkendu povede usnout po obědě, což jsem nezažila alespoň 20 let. Měla jsem tedy s touto terapií jen ty nejlepší zkušenosti, takže jsem se pak obrátila na Michaelu, když jsem nemohla delší dobu otěhotnět – patrně vlivem dlouhého braní hormonální antikoncepce a podobných vlivů. S tímto problémem jsem absolvovala tři pránická léčení. Vlastně nakonec jsem se zúčastnila jen dvou, na tu třetí jsem Michaela přišla jen poděkovat za úspěšné léčení.

Lucie 29 let

 

Před sedmi lety jsem měla ženský zdravotní problém. Lékař na gynekologickém oddělení mi řekl, že mám nezhoubný nádor na děloze. Byl to velký myom, který se musel operativně odstranit. Byla jsem na různých vyšetřeních a myom se zvětšoval. Dostala jsem zprávu, který den se uskuteční operace a podstoupila jsem všechny testy k operaci. Do operace mi zbývalo pět dní. Operace jsem se hodně bála a potřebovala jsem si o tom popovídat. Michaelu znám dlouho, tak jsem se osmělila a řekla jsem co mě čeká a jaký mám problém.

Druhý den pro mě přinesla krásný energetický obrázek, který sama namalovala. Byl modrý s krásnými vlnitými tvary. Řekla: Dívej se na ten obrázek jak to půjde. Dala jsem si ho do silných desek a střežila ho. Cítila jsem něco zvláštního. Nosila jsem ho stále s sebou. V práci jsem si obrázek dala hned vedle počítače. Tak mé oči každou chvilku byly na obrázku.

Když jsem přišla domů udělala jsem si chvilku a soustředila se na obrázek. Měla jsem pocit , že vplouvám do obrázku a točím se. Před spaním jsem se dívala a cítila,že bude pro mě dobré když bude obrázek blíž u mé postele. Tak to šlo den co den. Nepřipadlo mi to jako něco neobvyklého si dělat pár chvilek na obrázek. Byla to samozřejmost.

Nastal den operace, měla jsem zvláštní pocit vůbec jsem se nebála. Cítila jsem jinak než obvykle. Druhý den po operaci mě pan doktor řekl, že byla udělaná konizace čípku. Velký myom tam ale nebyl. Už je to dost dlouhá doba a žádný problém s nezhoubným nádorem nemám. Tímo Michaele moc děkuji za poznání dalších možností v lečení.

Věrka

Myom na děloze
Myom na děloze
Energetický obrázek
Pránické léčení na dálku
Lymfadem – zánět mízního systému

Zdravotní problémy – lékařská diagnoza lymfedem – zánět mízního systému pravé dolní končetiny. Problém trvá od 18 let. Za tu dobu u mne proběhlo asi 30 ataků – zánětů,některé z těchto atak byly velmi vážné, ohrožující na životě.

Léčení probíhalo v několika rovinách – alopatická medicína tyto záněty léčila podáváním silných antibiotik, přesto se tyto problémy přibližně po jednom roce vracely. Tento zdravotní problém mne přivedl k hledání alternativních možností léčení a úzdravy tohoto problémů .Vyzkoušel jsem ajurvédskou medicínu, homeopatii, kineziologii , a další metody celostní medicíny.

Sám léčím a pracuji s energiemi 25 let. Michalelu znám velmi dobře již asi 13 let. Jelikož jsme si jako bytosti velmi blízcí, Michaela se mi snaží pomoci s mým zdravotním problémem. V podstatě jako jediná léčitelka se dokázala přes mou energii dostat až na velmi vnímatelnou rovinu energetické regenerace tohoto dlouhodobého problému. Při samotném léčení na dálku jsem vnímal intenzivní fyzické změny v celé nemocné noze. Po jednotlivém působení na dálku dochází k uvolnění tlaků v celé noze. Tyto pozitivní změny mi umožňují další kvalitní způsob života a nadále sportovat. Po této zkušenosti s Michaelou můžu osobně doporučit její působení s dalšími klienty.

Břetislav 52 let