Příběhy z terapií

Automatické písmo a kresba
Noční můra - sen
Informace o minulých životech automatickým písmem

Měla jsem hodně problémů ve svém životě, až do minulého roku, kdy jsem se potkala s Michaelou a začala jsem k ní docházet na pravidelné konzultace spojené s užitím automatického písma a kresby. Můj život se od té doby dramaticky zlepšil (k dobrému samozřejmě) & nemám dost slov k poděkování za všechno, čím jsme prošly a díky čemu se můj život zlepšil. Objevování smyslu mého života se stalo každodenním procesem.

 

Toto je krátká informace, ve které bych chtěla sdílet svou zkušenost, kterou jsem prošla.

Opakovaně mě trápil velmi nepříjemný a strašidelný a velmi relálný sen. V tomto snu jsem viděla cizího muže, který přicházel k mé posteli s úmyslem mě zabít. Tento sen se mi opakoval po léta. Vždy jsem se vzbudila uprostřed noci, zpocená a vyděšená. Musela jsem rozsvítit v celém domě a čekat až se uklidním. S Michaelou jsme vyřešily tento problém  a od té doby se mi tento sen již nikdy nezdál a já mohu klidně spát.

Vratka, Melbourne

Regresní terapie
Poloha oběti

Nevím, zda je možné říci takto jednoduše, že tohle je úplné jádro všech trablů v mém životě, v každém případě tohle byla jedna z těch posledních regresí, kterých jsem u Michaely absolvovala celou řadu. A následovalo velké osvobození mé duše, mých pocitů, mého těla.

Začínaly jsme spolu v letech, které vnímám jako velké vězení mé mysli a vnímání sebe. Pochopení, jak se člověk do takového stavu dostane a následně co mu pomůže ven, to je velký přínos metody regrese a transovních technik. Michaelu tyhle zkušenosti potkaly v životě jako dar lásky, který mi obrovsky pomohl.

Pamatuju si společné procházení mých minulých životů, ve kterých jsem potkávala postupně všechny blízké lidi, někteří ublížili mě, jiným jsem ublížila já, někdy to bylo vzájemné, všechno jsme prožily, prošly si odpuštěním, pochopením.

Dneska mi už stačí málo a jsem schopná danou příjemnou i nepříjemnou situaci vnímat z tohoto vesmírného pohledu,  je to uklidňující, je to v pořádku, jsem šťastná.

Andrea, Brno

Regresní terapie
Karcinom prsu

Terapie s Michaelou mě bez přehánění zachránily život. Před diagnózou a
klasickou léčbou karcinomu prsu jsem podstoupila regresní terapii.
Zpětně teď
cítím, že kdybych se nejdříve nezačala léčit po duchovní stránce, jistě bych
nepřežila náročné léčení rakoviny s několikanásobným cyklem chemoterapií a
velmi rozsáhlého zákroku, při které mi odoperovali 16 lymfatických uzlin a
pravý prs. Přístup Michaely - její ochota a zkušenosti při vedení terapií mi
pomohly k tomu, že jsem vyčistila své psychické bloky, které vyvolaly
nervové napětí a psychosomaticky oslabení mého organismu a kvůli tomu přišla
má nemoc
- nemohoucnost organismu udržet si rovnováhu (zdraví) a "moc"
uzdravit se samovolně. Energetická harmonizace těla  a podpora v hlubším transu  mě pomáhaly po chemoterapiích a léčbě po operaci udržovat v takové kondici, že jsem se samostatně zvládla postarat (s pomocí manžela, ale bez babiček, chův a jiných pomocnic) o dvě malé děti a o běh domácnosti. Nemám dostatek slov k vyjádření vděčnosti Michaele za její pomoc, tipy a profesionalitu.
Několikrát jsem si i díky ní v průběhu léčby uvědomila, jak je pravdivé, že
když se uzdraví mysl a duše, tak tělo reaguje zrychleným hojením.
Doporučuji, aby každý jako doplňkovou léčbu pro tělo prožili terapii s
Michaelou.
Díky Michaelo, že jsem to s tebou mohla absolvovat, a že jsem nakonec
vyhrála  :-)

Irena Z.