Techniky hlubšího transu

Dívat se na krásu a očima ji vést až k srdci. Pomalu zavřít víčka a zjistit, že přebývá

i v nás. Klidná, tichá, uzdravující a uvolňující. Napojení na vnitřní klid, harmonii, lásku, zdraví.

 

 

Hlubší trans je stav, ve kterém se pozvolna vaše vědomá mysl stane pouhým  pozorovatelem a přirozeně se uvolní   prostor pro podvědomí k  tomu, aby postupně začalo hledat ty nejlepší cesty a způsoby k odstranění starých traumat, závislostí, navyklých vzorců chování a potíží, se kterými si nevíme rady.

Zároveň je to velmi vhodná technika pomáhající při hubnutí, rekonvalescenci, stresu, uvolnění bolestí hlavy, potížemi s otěhotněním.

 

S touto technikou pracuji různými způsoby, podle potřeb klienta a daného problému.

 

K prohloubení klidu a k  uvolnění, navození stavu hluboké relaxace,  lze pracovat přímo bez předchozí terapie. Je dobré však sezení několikrát opakovat.

 

Pokud pracuji se závislostí, doporučuji nejdříve regresní terapii , na kterou pak naváži právě touto technikou.

 

Při řešení vážnějších potíží také rozhodně  doporučuji nejdříve regresní terapii, ve které se najdou příčiny problémů, začnou se uvolňovat a technika hlubšího transu dále pak toto zpracování ještě posílí.

 

Další z možností je práce s klientem na lehátku, kde  dále ještě probíhá i uvolnění bloků v energetickém systému. Tato terapie je pak dvouhodinová.

Rodinné problémy

K Míše jsem přišla v únoru 2017, protože jsem chtěla pomoci řešit dva problémy. Vztahy s rodiči, kdy jsem v rodině měla velký konflikt a několik měsíců jsme spolu nemluvili. Došlo k situaci, kdy se vlastně celá rodina postavila proti mně. Chtěla jsem situaci odblokovat a pochopit proč k takové situaci došlo a podívat se na problém i z jiného úhlu. Druhým problémem byly moje zdravotní obtíže, které pocházely z vyčerpání a stresu. Měla jsem za sebou období, kdy jsem byla stále nemocná, měla jsem rýmy, chřipky, gynekologické problémy. Studovala jsem při zaměstnání a v červnu mě čekali státnice. K mým zdravotním problémům přispíval stres ze všech povinností, které jsem měla jak v práci tak se studiem, také mě velmi trápil rodinný konflikt, který mi podlomil kolena a sebral mi hodně sil. Cítila jsem se hodně bez energie.

S Míšou jsem podstoupila regresní terapii a také jsem k ní chodila na individuální meditace (techniky hlubšího transu). V regresní terapii jsem pochopila souvislosti rodinných problémů a dozvěděla jsem se také něco o sobě, jaké chyby opakuji. Z regresní terapie jsem měla trochu strach, ale ten nebyl na místě, celé sezení bylo velmi příjemné. V rodině se mi postupně zlepšily vztahy a začali jsme spolu normálně komunikovat, čekal mě důležitý rozhovor s rodiči, který proběhl nad očekávání v klidu. Rodiče mě postupně začali více respektovat. Když jsem pak s rodiči dál řešila další důležité záležitosti, také to vše probíhalo v pohodě. Jako bychom postoupili o stupínek výše a vše se zlepšilo. Meditace mě pozitivně dobíjela, byla jsem hodně bez energie a teď když píšu tyto řádky (září/2017) si uvědomuji, že jsem nebyla od té doby vůbec nemocná. Zvládla jsem velkou zátěž, kterou představovali moje pracovní povinnosti, příprava na státnice a státní zkoušky v červnu. Už se neopakovaly žádné z mých předešlých problémů se zdravím.

Jsem moc ráda, že jsem Míšu poznala a měla jsem možnost projít regresní terapií a meditacemi. Vidím, jak mi oboje velmi prospělo a pomohlo mi řešit osobní situaci, jak se zlepšily vztahy v naší rodině i moje zdraví. V budoucnu určitě znovu k Míše zajdu a budu hledat odpovědi na mé otázky v regresi, nebo zajdu jen dobít energii a naladit se na individuální meditaci.

Petra