Výklad karet

Konstelační výklad karet , u tohoto výkladu jde o konstelaci dané situace a nahlédnutí na potenciál toho kam se může událost vyvíjet s výhledem na šest měsíců nebo jeden rok. Záměrem je pochopit co vše je ve hře, co na nás působí a nahlédnutí pravděpodobnosti toho k jakému výsledku námi položené otázky směřují a co s tímto případně můžeme dělat. Výklad je dělán primárně z jednoho výkladového balíčku Lenormand, ke kterému pak dokládám podle potřeby, či podle nacítění z dalších výkladových balíčků, se kterými pracuji.

Nechtějte za každou cenu vědět jak daná situace stoprocentně dopadne. Život pak může ztrácet svůj zdravý náboj, přes který se vyvíjíme a učíme. Když někdy "víme" zaručenou odpověď, můžeme vzdát svou snahu něco zkusit změnit v sobě a tím se pak vzdáváme i možnosti prožít tuto proměnu ve vnějším světě. ​ Karty by vám měly především pomoci pochopit to, jak můžete s láskou, moudrostí a potřebnou dávkou pokory projít tím, co vám život přináší. Někdy můžeme skutečně běh věcí proměnit a někdy je třeba přijmout to jak jsou nám naše karty rozdány.

Ale ať je to jakkoli, vždy je to na nás co si z jakékoli životní konstelece odneseme a jak skrze ní vyrosteme sami v sobě. ​ ​ Vaše otázky se mohou týkat jak vztahů, tak pracovních záležitostí, v podstatě toho co vás trápí. Je možné se tedy ptát na pravděpodobný vývoj události, ale také na to, čemu se v ní učíme, jaká naše podosobnost je tady oslovena, jaké poznání k nám skrze toto vše přichází. ​ Je mnoho možností jak se na cokoli podívat. U výkladu se také dívám na vaše datum narození, kde mohu prokombinovat i téma daného období z hlediska numerologie.

Výklad karet dělám tak, že vám pošlu fotografii vyložených karet a zvukovou nahrávku. ​

 

 

obrázek_výklad_karet(1).jpg